WEBite | בניית חנות אלקטרונית

בניית חנות אלקטרוניתבניית חנות אלקטרונית

תהליך בניית חנות וירטואלית היינו תהליך אשר על מנת לספק את המיטב והמקסימום מהחנות הוירטואלית אשר ברשותכם עליכם לעשות זאת בצורה מקצועית, אם היינכם מרגישים שאתם לא מסוגלים ליצור בכוחות עצמכם חנות וירוטואלית שגם תקבל חשיפה רבה וגם תהיה רווחית ותוכלו לקבל את המקסימום מיתרונות החנות הוירטואלית כעסק אלקטרוני מורחב, עדיף שתפנו לחברה לבניית אתרי אינטרנט מקצועית ומיומנת.

אמנם זוהי השקעה הדורשת תקציב, אך השקעה זו מביאה עימה יתרונות ויש להתחשב בעובדה כי חנות אלקטרונית לא דורשת תחזוקה כמעט ולכן אין הוצאות מיותרות בפרט לאחסון האתר על גבי שרת אצל חברת אחסון אתרים, ולכן יש בעיקר רווח נקי.
רווח אשר יהיה קשה להשיג בהקמת חנות וירטואלית חינם אשר לא נלקחת בידי רצינות מקצועית.
 

רכישת הדומיין  

אם ברצונכם להקים חנות אלקטרונית בכוחות עצמכם תצטרכו לרכוש דומיין ראשית כל (במידה ואין לכם אתר אינטרנט שאתם רוצים להוסיף את החנות הוירטואלית אליו).
רכישת דומיין לא עולה הרבה במחירו, אך חברות לבניית אתרים מסויימות מציעות סיפוק דומיין חינם לרוכשים שרות בניית אתרים מהן וכבר חסכתם מספר דולרים בשנה.
 

פירוט התהליך בהקמת חנות וירטואלית

במידה ואתם עדיין מעדיפים ליצור חנות וירטואלית בעצמכם שזה בסדר גמור יש מגוון של אתרי אינטרנט ברשת המציעים שרות בניית חנויות וירטואליות בחינם אך ישנן מספר בעיות אשר תתקלו עם כל דבר חינם ברשת. 
 •  מגוון אפשרויות העיצוב מצומצמות, הפלטפורמות המובנות לא מספקות אפשרויות רבות ומגוונות ובדרך כלל בעלות אותו קונספט זהה אשר אינו משקף את רצון בעל האתר ולא מוציא את המקסימום מהחנות הוירטואלית.
 •  מחסור במערכות ופרוטוקולי אבטחה כמו גם שרותי סליקת כרטיסי אשראי וכל מערך המאפשר קנייה ורכישה בטוחה בחנות הוירטואלית.
 •  לרוב חנות אלקטרונית חינם איננה מותאמת אישית לצורכי הלקוח בניגוד לחנות וירטואלית אשר פותחה בתשלום אצל חברה לבניית אתרים שדאגה לאפיון החנות לפני.

 

בניית חנות וירטואלית

 

כל שנותר הוא הוספת מוצרים באמצעות מערכות ניהול תוכן מתקדמת, אותם הינכם מעוניינים למכור לאתר, ליצור פרוטוקולי אבטחה אשר יאפשרו הצפנה מוחלטת של העברת פרטי החשבון בין הלקוח לבעל האתר והמנעות מתוכנות זדוניות ובכך לסייע לרכישה בטוחה ושביעות רצון ומנעית חשש הלקוח.
 
לאחר והחנות הוירטואלית נמצאת ברשת יש לפרסם ולקדם אותה בצורה מקצועית דרך ראש שיווקי על מנת לדרג אותה במנועי החיפוש, על ידי כך ליצור חשיפה רבה יותר וגישה לקהל יעד חדש , פרסום ברשתות חברתיות יפנה לקהל יעד רחב יותר המוצא חנויות וירטואליות ברשתות החברתיות ולא דרך מנועי החיפוש, עם דירוג גבוה תבוא רווחיות 
מאחר ותחזוקת חנות וירטואלית לא צורכת הרבה הרווחיות תהיה נקיה וגבוהה.

מאמרים

חדשות

 • חיפוש עבודה באינטרנט

  לוח דרושים וחיפוש עבודה באינטרנט המאפשר דיווח שוטף על משרות חמות באתר.

 • שרותי אחסון אתרים

  חברת WebDesignMasters מספקת שרותי אחסון אתרים מקצועיים עבור כלל הלקוחות של החברה, שרותים אלו מסופקים באמצעות חבילות אחסון אתרים מותאמות לכלל סוגי האתרים, חבילות משודרגות בעלות נתונים חיוניים לתפקוד האתר.

 • קידום אתרים אורגני

  לא מקבלים מספיק חשיפה? אתר האינטרנט שלכם לא גלוי לעיני הגולשים? אין תזרים גולשים באתר וצרכנים? אתם כנראה אתר נוסף אשר דורש קידום אתרים מקצועי על מנת לטפס בתוצאות הדירוג במנועי החיפוש, באמצעות שיטת העבודה שלנו ניתן לראות תוצאות כבר מהשבועות הראשונים, הזמן כעת שרותי קידום ב 2000 ש"ח לחודש.

 • בניית חנות וירטואלית בהתאמה עסקית

  חברת WebDesignMasters  מתמחה בבניית חנויות וירטואליות עם דגש עסקי, התמקדות במערכת ניהול תוכן משוכללת לבעל האתר וממשק משתמש נוח, הכל במחיר משתלם, לפרטים נוספים פנו אלינו.

 • מבצע מיוחד

  לכבוד תאריך מיוחד זה 12/12/12 רק היום, חבילת אחסון בסיסית לחודש ראשון ב12 שקלים.

 • חג שמח לכל לקוחותינו

  חברת WebDesignMasters  מאחלת חג שמח לכל לקוחותינו וציבור הגולשים, שיהיה לכולנו חג שמח ומתוק