WEBite | קידום חנות וירטואלית

קידום חנות וירטואליתקידום חנות וירטואלית

בעלי עסקים המעוניינים להרחיב אופקים ולשגשג את העסק, יפנו לחברה לבניית אתרים על מנת וליצור אתר מסחרי הכולל בתוכו חנות וירטואלית, יצירת חנות זו תאפשר לבעל העסק לחשיפה רחבה יותר וקהל גולשים חדש, פרסום מוצרים באמצעות פנייה לגולשים רבים דרך רשת האינטרנט ומתן מודעות לגולש על מבצעים, מחירים, מידע או כל דבר אחר לגבי מוצר זה או אחר.

על מנת ואכן החנות האלקטרונית תספק את כל היעדים והדרישות אשר נדרשות מחנות אלקטרונית כדי לגרום לעסק להצליח ברשת יש לדאוג לקידום חנות וירטואלית, לרוב נעשה  על ידי חברות קידום אתרים או חברות בניית אתרים המספקות שרותי קידום.
 

דרכי הפעולה בקידום חנות וירטואלית

חנות וירטואלית היא אתר אינטרנט לכל דבר הכולל בתוכו ניווט בין דפים, עיצוב אתר קידוד, תוכן, ממשק משתמש ומערכת ניהול לקוחות, אמנם כוללת בתוכה פרמטרים שונים במקצת אם לא נוספים המשפיעים על אלגוריתם הדירוג במנוע החיפוש גוגל.
 
 
 
בסרטון זה ניתן לראות כיצד יש לקדם חנות וירטואלית או כל אתר העוסק במסחר אלקטרוני.
 

פרסום דרך רשתות חברתיות

כפתור ה"לייק" של הרשת החברתית פייסבוק או כפתור ה"ציוץ" של טוויטר מזמן כבר הוכיח שתפקידו למעט פרסומים של חברים או מעגלים קרובים, אלא גם שימוש ככפתור דירוג תוכן פרסומי ושיווקי של בעלי עסקים ובכך לספק למנוע החיפוש פרמטר המעיד על איכות התוכן ומשמש כגורם קביעת דירוג.
הוספת כפתור "לייק" למוצרים למשל מסייע בקלות הפרסום על ידי לקוחותיך השונים.
 

אפקטיביות המוצר

על מנת ולהוציא את המקסימום מכל מוצר הקיים בחנות המקוונת שברשותך יש להוסיף תמונות בגודל גדול ואיכות גבוהה, בכך הלקוח יודע אילו מוצרים משווקים בחנות הוירטואלית וכאשר החנות מקשרת למוצר ספציפי מוצרים הדומים לו או מוצרים אשר הלקוח יכול להתעניין בהם וגם הם בעלי תמונה איכותית ומידע מפורט, הרכישה יכולה לגדול בהתאם.
 

עיצוב האתר

אחת הסיבות הטובות בפנייה לחברה לבניית אתרים על מנת להקים חנות וירטואלית ולא דרך פלטפורמה מובנית וחינמית היא כי איכות החנות הוירטואלית נקבעת על פי עיצובה כמו כל אתר אינטרנט קיים, ובעוד שפלטפורמות מובנות מציעות אפשרויות מוגבלות יחסית, חברה לבניית אתרים מכילה צוות עיצוב מומחה ומקצועי היודע כיצד לספק עיצוב מותאם לחנות וירטואלית על מנת לגרום לנוחיות בקרב הגולשים.
עיצוב החנות הוירטואלית יעשה בצורה אסתטית וקלילה, לא עיצוב עמוס מידי, הנגישות והניווט יהיו נוחים וידידותיים לגולש, דף הבית יכיל את המוצרים הכי אטרקרטיביים בידי החנות הוירטואלית עם מחירים אטרקטיביים יותר מהמוצרים האחרים, מבצעים ועוד.
 

סטטיסטיקות

יש לעקוב אחר הסטטיסטיקות בפאנל הניהול ולשמור את כל החיפושים הנעשים בתוך החנות האלקטרונית שלך בכדי לדעת מה אותו לקוח שנכנס חיפש והאם הוא מצא או לא את המוצר אותו חיפש, במידה וכן תדע שזה הוא מוצר שנרכש רבות (על פי הסטטיסטיקות) ובמידה ולא תדע שזה הוא מוצר שאינו קיים אצלך בחנות ולקוחות מחפשים אותו אז כדי לרכוש ולספק מוצר זה.
 
באמצעות התמקדות בנקודות אלו תוך כדי עבודת קידום בסיסית הכוללת התמקדות במילות המפתח החשובות ולא בהגזמתם, תוכן איכותי המפרט כל מוצר, קישורים, פרסומים ושיווק ברשתות חברתיות , אין ספק שהחנות הוירטואלית תקודם בהתאם במנועי החיפוש.

מאמרים

חדשות

 • חיפוש עבודה באינטרנט

  לוח דרושים וחיפוש עבודה באינטרנט המאפשר דיווח שוטף על משרות חמות באתר.

 • שרותי אחסון אתרים

  חברת WebDesignMasters מספקת שרותי אחסון אתרים מקצועיים עבור כלל הלקוחות של החברה, שרותים אלו מסופקים באמצעות חבילות אחסון אתרים מותאמות לכלל סוגי האתרים, חבילות משודרגות בעלות נתונים חיוניים לתפקוד האתר.

 • קידום אתרים אורגני

  לא מקבלים מספיק חשיפה? אתר האינטרנט שלכם לא גלוי לעיני הגולשים? אין תזרים גולשים באתר וצרכנים? אתם כנראה אתר נוסף אשר דורש קידום אתרים מקצועי על מנת לטפס בתוצאות הדירוג במנועי החיפוש, באמצעות שיטת העבודה שלנו ניתן לראות תוצאות כבר מהשבועות הראשונים, הזמן כעת שרותי קידום ב 2000 ש"ח לחודש.

 • בניית חנות וירטואלית בהתאמה עסקית

  חברת WebDesignMasters  מתמחה בבניית חנויות וירטואליות עם דגש עסקי, התמקדות במערכת ניהול תוכן משוכללת לבעל האתר וממשק משתמש נוח, הכל במחיר משתלם, לפרטים נוספים פנו אלינו.

 • מבצע מיוחד

  לכבוד תאריך מיוחד זה 12/12/12 רק היום, חבילת אחסון בסיסית לחודש ראשון ב12 שקלים.

 • חג שמח לכל לקוחותינו

  חברת WebDesignMasters  מאחלת חג שמח לכל לקוחותינו וציבור הגולשים, שיהיה לכולנו חג שמח ומתוק