WEBite | בניית אתר אינטרנט שיווקי

בניית אתר אינטרנט שיווקיבניית אתר אינטרנט שיווקי

כאשר אנו פונים אל חברה לבניית אתרים לצורכי בניית אתר אינטרנט עבור העסק או עבור עצמנו למטרת שיווק או כל מטרה אחרת, חשוב לנו מאד כי הוא ייבנה בתהליך מקצועי ומסור אשר יוכל לשמש אותנו למטרותינו השונות ולטווח הרחוק.
אתר אינטרנט הנו כלי שיווק אידאלי עבור עסקים וחברות ולכן מקצועיותו מעידה רבות אודות אופי השיווק, הבדלים ניכרים באחוזי ההמרה והרווח הכולל אשר מופק לעסק.
 

התאמת האתר לשיווק אינטרנטי

אתר אינטרנט יכול להיות בקלות כישלון מפואר אם לא יודעים עם מי עובדים ומה רוצים מהאתר, על סכום כספי רב אשר הנכם משקיעים אתם מצפים לקבל מוצר מקצועי, איכותי אשר ישרת אתכם ויעמוד בצרכים שלכם.
בכדי להשיג מטרה זו יש לעבוד בצמוד לחברה מקצועית בתחום אשר מספקת שירותים מקצועיים וברמה גבוהה בליווי צמוד של הלקוח לאורך כל תהליך הבנייה.
 
אחת הדרכים החשובות לשם כך היא הקפדה על בניית אתר אינטרנט העומד בתקנים ובסטנדרטים המובילים אשר מחוקקים על ידי מכון התקנים הבין לאומי לחקיקת תקנים באינטרנט או במילים אחרות  ה- W3C.
בניית אתרים כיום מתבצעת בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות והחדשניות ביותר בתחום אשר משמשות את החברה בין היתר לבניית עיצוב איכותי, ייחודי ומקצועי בהתאמה אישית.
על מנת לבנות אתר אינטרנט שיווקי חשוב מאד להקפיד על התאמה בין פיתוח האתר למטרות, כך אם מדובר באתר מסחרי  בעל חנות וירטואלית, חשוב מאד להתאים את האתר מבחינה שיווקית, משמע ממשק משתמש נוח וידידותי בעל ניווט פשוט בין מוצרי האתר, קטגוריות ותפריטים, תמונות ומידע אינפורמטיבי אודות כל מוצר, עגלת קניות מתקדמת אשר תאפשר מעקב אחר סך כל הרכישות באופן בטוח, מערכת לסליקת כרטיסי אשראי ופרוטוקול אבטחה להצפנת נתוני אשראי.
 

שילוב הטכנולוגיות באתר שיווקי

טכנולוגיות מתקדמות נותנות לאתר אופי יותר מקצועי מאשר טכנולוגיות ישנות אשר אינן נמצאות כבר בשימוש, כך למשל בניית אתר אינטרנט בפלאש לא תשקף את אותה המקצועיות מהעסק בשל הצורך בהתקנת פלטפורמה זו על מחשב הגולש על מנת ולצפות בתוכן האתר, כאשר הגלישה המרכזית נעשית כיום באמצעות מכשירי המובייל קיים קושי בתצוגה מקסימלית ואופטימלית של האתר אשר נבנה בטכנולוגיית פלאש במכשיר.
כמו כן, בשל בעיית אחידות הקוד ותקינותו פותח התקן HTML 5 אשר באמצעותו ניתן לבנות אתרי אינטרנט בהתאמה לכלל הדפדפנים תוך שמירה על תקינות ואחידות הקוד.
 
עמידה בסטנדרטים ושימוש בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות מאפשר לבנות אתרי אינטרנט מקצועיים עבור עסקים ובכך לנצל את מקסימום הפוטנציאל השיווקי אשר האינטרנט מציע.

מאמרים

חדשות

 • חיפוש עבודה באינטרנט

  לוח דרושים וחיפוש עבודה באינטרנט המאפשר דיווח שוטף על משרות חמות באתר.

 • שרותי אחסון אתרים

  חברת WebDesignMasters מספקת שרותי אחסון אתרים מקצועיים עבור כלל הלקוחות של החברה, שרותים אלו מסופקים באמצעות חבילות אחסון אתרים מותאמות לכלל סוגי האתרים, חבילות משודרגות בעלות נתונים חיוניים לתפקוד האתר.

 • קידום אתרים אורגני

  לא מקבלים מספיק חשיפה? אתר האינטרנט שלכם לא גלוי לעיני הגולשים? אין תזרים גולשים באתר וצרכנים? אתם כנראה אתר נוסף אשר דורש קידום אתרים מקצועי על מנת לטפס בתוצאות הדירוג במנועי החיפוש, באמצעות שיטת העבודה שלנו ניתן לראות תוצאות כבר מהשבועות הראשונים, הזמן כעת שרותי קידום ב 2000 ש"ח לחודש.

 • בניית חנות וירטואלית בהתאמה עסקית

  חברת WebDesignMasters  מתמחה בבניית חנויות וירטואליות עם דגש עסקי, התמקדות במערכת ניהול תוכן משוכללת לבעל האתר וממשק משתמש נוח, הכל במחיר משתלם, לפרטים נוספים פנו אלינו.

 • מבצע מיוחד

  לכבוד תאריך מיוחד זה 12/12/12 רק היום, חבילת אחסון בסיסית לחודש ראשון ב12 שקלים.

 • חג שמח לכל לקוחותינו

  חברת WebDesignMasters  מאחלת חג שמח לכל לקוחותינו וציבור הגולשים, שיהיה לכולנו חג שמח ומתוק