WEBite | בניית אתר דרך עיצוב

בניית אתר דרך עיצובבניית אתר דרך עיצוב

חלק עיקרי בקביעת רמת מקצועיות של אתר אינטרנט היינו באמצעות עיצוב אתרים מקצועי וייחודי אשר שם דגש על כל האספקטים והאלמנטים של האתר, אתר אינטרנט הינו הזהות וכרטיס הביקור של העסק והעיצוב הוא הזהות של אתר האינטרנט, השקעה והתמקדות ניסיונית בעיצוב האתר תשקף את מקצועיות העסק והחברה.

 

בניית אתר מקצועי באמצעות עיצוב 

בעת עיצוב אתר אינטרנט יש להתמקד בכלל מאפייניו של האתר ולפעול לפי זאת, כלומר עלינו להבין קודם כל במה עוסק האתר, מהן מטרותיו ויעדיו, אל מי הוא מופנה, על איזה סוג אתר מדובר וכדומה על מנת ליצור עיצוב מותאם ומקצועי, לדוגמה, ברצונו של הלקוח בניית אתר תדמית אשר משקף את השרות ומוצריו של העסק שלו, המעצבים יכלילו מצגת נעה בקדמת האתר בה יוצגו המוצרים המובילים של החברה או השרות המסופק.
 

מה נדרש בעת עיצוב אתר?

עיצוב אתרים הינו תחום אשר מתבצע על ידי מעצבים גרפיים, אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום ושולטים בטכנולוגיות המקובלות והמשומשות ביותר בעת עיצוב אתר אינטרנט.
מעצב גרפי מקצועי בונה עיצובים בהתאמה אישית לפי מאפייני האתר אשר נקבעו בעת אפיון אתר האינטרנט, כמו כן מעצב גרפי מקצועי מאופיין באמצעות תיק עבודות מגוון, תחת שינוי קונספט עם כל פרוייקט לבניית אתרים אטרקטיביים, ייחודיים ומודרניים.
שליטה בכלים וטכנולוגיות עיצוב מתקדמות מאפשרות מראה ייחודי ואטרקטיבי לאתר, בין הכלים המשומשים על ידי מעצב גרפי ניתן ללמוד על;
 
 • פוטושופ – תוכנת הפוטושופ מבית אדובי, היינה התוכנה הפופולארית ביותר לעיצוב גרפי מקצועי ובניית אתרי אינטרנט אטרקטיביים, תוכנת הפוטושופ פעילה כבר מעל 20 שנה מאז השקת הגרסה הראשונה, ועומדת כעת על גרסה CS6 אשר מאפשרת כלים משוכללים יותר לעבודה, עריכת וידאו מתקדמת ואנימציות תלת מימד משוכללות, לתוכנת הפוטושופ, קהילת תמיכה רחבה ברשת האינטרנט וניתן למצוא מדריכים מקצועיים בקלות רבה, כמו כן התמקצעות בתוכנת הפוטושופ טומנת מגוון עבודות מבטיחות בתחום העיצוב הגרפי בשוק ההיי-טק.
 • פלאש – פלטפורמת הפלאש היינה אולי הכלי האולטימטיבי לבניית אתרי אינטרנט אינטראקטיביים וייחודיים, עיקר תפקידה הוא בבניית משחקונים, פרסומות, אנימציות תלת מימד ודו מימד, רבים אמנם לא יעידו בעין טובה אודות פלטפורמת הפלאש בשל הצורך בהתקנת הפלטפורמה על המחשב למען צפייה בתוכן טמוע בטכנולוגיה זו, כמו כן לעתים התוכן פלאש מציק לגולש בצורה ויזואלית, דבר אשר עלול לגרום לגולש לעזוב את האתר.
 • CSS – פורמט זה מאפשר הפרדה בין העיצוב לבין מבנה דפי האינטרנט והתוכן, באמצעות CSS ניתן ליצור קוד נקי יותר מאחר והמורכבות ב HTML פחותה יותר, לאחרונה הוצאה גרסתה העדכנית של פורמט זה, CSS3 אשר מאפשרת גמישות רבה בפעולות אשר היו מסובכות קודם לכן, קיים מבחר רב של סלקטורים, עיגול פינות בתיבות, ועוד מגוון רחב של אלמנטים.

מאמרים

חדשות

 • חיפוש עבודה באינטרנט

  לוח דרושים וחיפוש עבודה באינטרנט המאפשר דיווח שוטף על משרות חמות באתר.

 • שרותי אחסון אתרים

  חברת WebDesignMasters מספקת שרותי אחסון אתרים מקצועיים עבור כלל הלקוחות של החברה, שרותים אלו מסופקים באמצעות חבילות אחסון אתרים מותאמות לכלל סוגי האתרים, חבילות משודרגות בעלות נתונים חיוניים לתפקוד האתר.

 • קידום אתרים אורגני

  לא מקבלים מספיק חשיפה? אתר האינטרנט שלכם לא גלוי לעיני הגולשים? אין תזרים גולשים באתר וצרכנים? אתם כנראה אתר נוסף אשר דורש קידום אתרים מקצועי על מנת לטפס בתוצאות הדירוג במנועי החיפוש, באמצעות שיטת העבודה שלנו ניתן לראות תוצאות כבר מהשבועות הראשונים, הזמן כעת שרותי קידום ב 2000 ש"ח לחודש.

 • בניית חנות וירטואלית בהתאמה עסקית

  חברת WebDesignMasters  מתמחה בבניית חנויות וירטואליות עם דגש עסקי, התמקדות במערכת ניהול תוכן משוכללת לבעל האתר וממשק משתמש נוח, הכל במחיר משתלם, לפרטים נוספים פנו אלינו.

 • מבצע מיוחד

  לכבוד תאריך מיוחד זה 12/12/12 רק היום, חבילת אחסון בסיסית לחודש ראשון ב12 שקלים.

 • חג שמח לכל לקוחותינו

  חברת WebDesignMasters  מאחלת חג שמח לכל לקוחותינו וציבור הגולשים, שיהיה לכולנו חג שמח ומתוק