WEBite | בניית אתרים בהתאמה אישית

בניית אתרים בהתאמה אישיתבניית אתרים בהתאמה אישית

התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות והזיקה להיות חלק מרשת האינטרנט אשר טומנת פוטנציאל כה רב עבור בעלי עסקים, תרמה לפניית עסקים רבים לחברות מקצועיות לבניית אתרים להקמת אתר אינטרנט עבור העסק ובצדק, בניית אתרים היינו תחום רחב אשר מתבצע במקצועיות רבה ועל ידי כך מאפשר לאתר האינטרנט של העסק/חברה להוות כלי שיווקי אופטימלי על ידי ביסוס תעבורת גולשים רחבה וקבועה, הגדלת יחסי ההמרה מגולש לצרכן וחשיפה מרובה.

 

אתר מקצועי מהווה ככלי שיווקי אולטימטיבי

חברת WebDesignMasters היינה חברה מקצועית המתמחה בבניית אתרים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח תוך התמקדות במטרותיו ויעדיו של האתר והעסק ובכך מספקת כלי שיווקי אולטימטיבי, אתר אינטרנט מקצועי אשר מתפקד ככלי שיווקי עבור העסק מתבטא בכך על ידי כמות החשיפה הרבה שמוזרמת לאתר, החשיפה אינה גולשים לא רלוונטיים אלא קהל יעד פוטנציאלי אשר מתעניין בשרותים שלכם, מכאן נובע הבדל מהותי בין פתיחת עסק באינטרנט מאשר עסק מקומי.
 

כיצד בוחרים חברה לבניית אתרים?

בחירת חברה מתאימה לבניית אתרים היינו פרט חשוב ביותר ותהיה זו טעות אם לומר לכם כי יש להסתמך רק על מקצועיות החברה, ישנם פרמטרים רבים שבעזרתם ניתן לקבוע על חברה מתאימה, ביניהם;
 • מקצועיות החברה – בראש ובראשונה חשוב לבדוק את מקצועיות החברה, דרך קלה לבדיקה היא על ידי עיון בתיק העבודות של החברה, תיק עבודות מקצועי היינו תיק עבודות מגוון בעל קונספט משתנה, ייחודי ומקצועי, בדיקת אתר החברה תעיד על מקצועיותה גם כן.
 • מחיר – אמנם מקצועיות חברה לבניית אתרים חשובה, אך לא פחות מהמחיר הנדרש, אתם יכולים לפנות לחברה לבניית אתרים בחינם, אך פעולה זו עלולה לצרוך עבורכם שלל בעיות בעסק האינטרנטי שלכם לאורך הדרך, קיימות חברות המציעות אתרים הנבנים על תבניות ופלטפורמות שונות במחירים זולים של ממש ולא שונה בהרבה מבניית אתר בחינם וכמובן חברות מקצועיות אשר יכולות גם לקחת עשרות אלפי שקלים על אתר אינטרנט מקצועי ומושקע לעסק במיוחד אם יש דרישה של כמות רבה של מודולים ופיצ'רים בפיתוח האתר.
 • תמיכה טכנית – האם התמיכה הטכנית של החברה היא מקצועית ומספקת, סביר להניח כי מעטות החברות אשר יכולות לתקן באג לפי שעה מאחר ותמיד יוצרו מצבים של עומס על אנשי המקצוע בטיפול בפרוייקטים דחופי או בעיות קודמות, אך מתן מענה מקצועי ופתרון מהיר בהחלט מהווים יתרון.
 • ניסיון – יכול להיות ומדובר בחברה מקצועית מאד והצעת מחיר עומדת בתקציב שלכם, תמיכה טכנית מעולה, אך בעיה והחברה מתמחה רק בבניית אתרים דינמיים, והינכם מעוניינים בבניית אתר הכולל חנות וירטואלית משוכללת עם עגלת קניות וממשק משתמש נוח וידידותי, ניווט נוח בין המוצרים ועוד, יש לקרוא על החברה, לעיין באתר האינטרנט שלהם לראות במה בדיוק עוסקת החברה כדי לקבל אינדיקציה כללית.
 

ביצוע האפיון לאתר אינטרנט

בעת בניית אתר אינטרנט יש צורך לדון במטרותיו ויעדיו של האתר עם החברה לבניית אתרים למען התאמה אישית לצורכי הלקוח ופיתוח מקצועי, אפיון אתר האינטרנט מאפשר תהליך עבודה מקצועי יותר , וקיצור זמנים, בין הפרטים הנידונים בעת אפיון אתר אינטרנט;
 • נושא האתר – מודעות החברה לבניית אתרים על נושא האתר תאפשר פיתוח בהתאמה אישית והתאמת העיצוב לנושא על מנת לשדר מסר חזק יותר עבור הגולש ולנצל את מלוא הפוטנציאל הקיים באתר.
 • סוג האתר – סוג אתר האינטרנט משפיע על אופי הפיתוח והשלבים בתכנות ובעיצוב, כך למשל אתר תדמית ידרוש לעתים תכופות מצגת נעה בה יוצגו כלל המוצרים והשרותים המוצעים על ידי החברה וישקף את שרותי החברה בצורה האופטימלית ביותר, בעוד אתר אינטרנט מסחרי יכול לכלול חנות וירטואלית וידורש ממשק משתמש נוח וידידותי, קטלוג מוצרים ומודולים מתאימים לשם כך להעלאת מוצרים ועריכתם במערכת ניהול תוכן, עגלת קניות משוכללת הכוללת נתונים לגבי מגוון המוצרים אשר נרכשו על ידי הלקוח ועוד.

מאמרים

חדשות

 • חיפוש עבודה באינטרנט

  לוח דרושים וחיפוש עבודה באינטרנט המאפשר דיווח שוטף על משרות חמות באתר.

 • שרותי אחסון אתרים

  חברת WebDesignMasters מספקת שרותי אחסון אתרים מקצועיים עבור כלל הלקוחות של החברה, שרותים אלו מסופקים באמצעות חבילות אחסון אתרים מותאמות לכלל סוגי האתרים, חבילות משודרגות בעלות נתונים חיוניים לתפקוד האתר.

 • קידום אתרים אורגני

  לא מקבלים מספיק חשיפה? אתר האינטרנט שלכם לא גלוי לעיני הגולשים? אין תזרים גולשים באתר וצרכנים? אתם כנראה אתר נוסף אשר דורש קידום אתרים מקצועי על מנת לטפס בתוצאות הדירוג במנועי החיפוש, באמצעות שיטת העבודה שלנו ניתן לראות תוצאות כבר מהשבועות הראשונים, הזמן כעת שרותי קידום ב 2000 ש"ח לחודש.

 • בניית חנות וירטואלית בהתאמה עסקית

  חברת WebDesignMasters  מתמחה בבניית חנויות וירטואליות עם דגש עסקי, התמקדות במערכת ניהול תוכן משוכללת לבעל האתר וממשק משתמש נוח, הכל במחיר משתלם, לפרטים נוספים פנו אלינו.

 • מבצע מיוחד

  לכבוד תאריך מיוחד זה 12/12/12 רק היום, חבילת אחסון בסיסית לחודש ראשון ב12 שקלים.

 • חג שמח לכל לקוחותינו

  חברת WebDesignMasters  מאחלת חג שמח לכל לקוחותינו וציבור הגולשים, שיהיה לכולנו חג שמח ומתוק