WEBite | חנות וירטואלית בחינם - עד כמה משתלם

חנות וירטואלית בחינם - עד כמה משתלםחנות וירטואלית בחינם - עד כמה משתלם

המידע הרלוונטי על החנות הוירטואלית

חנות וירטואלית הינה אתר אינטרנט אשר מעוצב ומנוהל בדרך כזאת המאפשרת יחסי קנייה ורכישה בין עסק ללקוח (B2C – Business to Consumer) או יחסי קניין בין עסק לעסק (B2B – Business to Business) , חנות אלקטרונית מתפקדת כמו אתר אינטרנט רגיל אך קיימים בה מודולים מיוחדים אשר בעזרתן אתר האינטרנט מוגדר כחנות אלקטרונית.

 

אופן התשלום וביצוע העסקה

התשלום מתבצע באמצעות סליקת כרטיסי אשראי, סליקה הינו המונח הכללי לחיוב בכרטיס אשראי, הסליקה יכולה להתבצע מול המוכר או בחיוב טלפוני או באינטרנט , במקרה שלנו הסליקה מתבצעת דרך דף אינטרנט מאובטח והזנת הפרטים מוצפנת ומועברת ישירות לשרת SSL מאובטח אשר אינו מאפשר גישה לאף אחד.
 

השרותים המוצעים

חברות בניית אתרים וחברות המתמחות בבניית חנויות וירטואליות מציעות בניית חנות וירטואלית או פלטפורמות מובנות של חנויות אלקטרוניות בחינם כחלק מתהליך שיווקי לתקופת זמן של 30 יום בדרך כלל, על מנת ובעלי עסקים יחוו את היתרונות בקיום חנות וירטואלית ולאחר תום תקופת הניסיון רכישה של השרות הכולל.
כמו כן, חנות וירטואלית בחינם מהווה התנסות בכל הפרמטרים הנכללים כמו חשיפה לציבור קהל היעד והחשיבות של עדכונים קבועים, חנות וירטואלית מאפשרת לבעל העסק ללמוד על עצמו כיצד הוא מסתדר עם קיום החנות באתר וכך בעצם לא לחוות כשלון עסקי והוצאות אשר הלכו לשווא, זהו מהלך חכם ותורם מאד הן לבעלי עסקים אשר מעוניינים בחנות וירטואלית והן לחברות המספקות שרות מסוג זה.
 
כמובן שניתן לקבל חנות וירטואלית בחינם לאורך תקופת זמן בלתי מוגבלת אך חנות זו לא תהיה עצמאית כלומר היא תהיה שייכת לקניון וירטואלי המקשר את עצמו לעוד הרבה חנויות וירטואליות אשר מציגות את המוצרים שלהם תחת שם המותג של הקניון הוירטואלי ובעליו.
יחד עם זאת, על מנת להגיע למוצרים שלכם הגולש יגיע בעקיפין דרך הקניון כלומר יכול להיות והוא יתקל במתחרים שלכם על הדרך ויעדיף לרכוש מהם, הקניון הוירטואלי והצרכנים תלויים בקידום הקניון אשר מבוצע על ידי בעליו ואינו תלוי בכם, יש בעלי עסקים אשר יסתפקו בשרות זה, אך יש בעלי עסקים אשר מעדיפים לנהל את החנות באופן עצמאי ולדאוג לקידום על מנת ליצור שיווק אופטימלי יותר ולפנות לקהל יעד רחב יותר.
 
חסרון נוסף בלהיות תלוי בקניון וירטואלי הינו העדר ייחודיות, כל החנויות האלקטרוניות אשר מנוהלות תחת קניון וירטואלי אחד, מוצגות תחת עיצוב אחיד ולא מהוות ייחודיות ועיצוביות אשר מעידה על זהות האתר, חסרון זה יכול לפגוע במותג החברה מאחר וחוסר ההכרות והפגנת הייחודיות לא נקלטים בזכרון הלקוח, כך בעצם הקניון הוירטואלי מרוויח.
דוגמה כזאת לקניון וירטואלי יהיה הרשת המסחרית הענקית E-bay  אשר כוללת בתוכה מאות עד אלפי חנויות וירטואליות קטנות.

מאמרים

חדשות

 • חיפוש עבודה באינטרנט

  לוח דרושים וחיפוש עבודה באינטרנט המאפשר דיווח שוטף על משרות חמות באתר.

 • שרותי אחסון אתרים

  חברת WebDesignMasters מספקת שרותי אחסון אתרים מקצועיים עבור כלל הלקוחות של החברה, שרותים אלו מסופקים באמצעות חבילות אחסון אתרים מותאמות לכלל סוגי האתרים, חבילות משודרגות בעלות נתונים חיוניים לתפקוד האתר.

 • קידום אתרים אורגני

  לא מקבלים מספיק חשיפה? אתר האינטרנט שלכם לא גלוי לעיני הגולשים? אין תזרים גולשים באתר וצרכנים? אתם כנראה אתר נוסף אשר דורש קידום אתרים מקצועי על מנת לטפס בתוצאות הדירוג במנועי החיפוש, באמצעות שיטת העבודה שלנו ניתן לראות תוצאות כבר מהשבועות הראשונים, הזמן כעת שרותי קידום ב 2000 ש"ח לחודש.

 • בניית חנות וירטואלית בהתאמה עסקית

  חברת WebDesignMasters  מתמחה בבניית חנויות וירטואליות עם דגש עסקי, התמקדות במערכת ניהול תוכן משוכללת לבעל האתר וממשק משתמש נוח, הכל במחיר משתלם, לפרטים נוספים פנו אלינו.

 • מבצע מיוחד

  לכבוד תאריך מיוחד זה 12/12/12 רק היום, חבילת אחסון בסיסית לחודש ראשון ב12 שקלים.

 • חג שמח לכל לקוחותינו

  חברת WebDesignMasters  מאחלת חג שמח לכל לקוחותינו וציבור הגולשים, שיהיה לכולנו חג שמח ומתוק