WEBite | כיצד בונים אתר אינטרנט

כיצד בונים אתר אינטרנטכיצד בונים אתר אינטרנט

בניית אתרים הנו תחום אשר דורש תהליך פיתוח מקצועי ועמידה בסדר שלבי עבודה נכון על מנת לספק מוצר מקצועי בהתאם לשביעות רצונו של הלקוח תוך כדי שהוא עונה באופן המיטבי על מטרות הלקוח ועמידה ביעדיו העסקיים והשיווקיים לטווח הרחוק.
חברה מקצועית לבניית אתרים מתמחה בפיתוח בהתאמה אישית תוך שילוב הטכנולוגיות המתקדמות ועמידה בתקנים באמצעות אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים אשר מלווים את הלקוח מתחילת הפרויקט ועד סופו.
 

פירוט התהליכים בבניית אתר אינטרנט

באמצעות סדרת תהליכים אחידים אשר מהווים סטנדרט לפיתוח אתרים בהתאמה אישית, ניתן לספק מוצר מדף מקצועי, איכותי, אמין בהתאם למטרות העסק ולצורכי הלקוח.
 • אפיון אתר האינטרנט – השלב הראשוני ואולי אחד העיקריים אשר באמצעותו מוערך תהליך הפיתוח הנו שלב אפיון אתר האינטרנט. באמצעות אפיון אתרים מקצועי ניתן לאמוד את הסוגיות השונות אשר נוגעות לתהליך הפיתוח של האתר ולספק פתרונות מקצועיים הכוללים טווחי זמן עבור כל תהליך במסגרת הפרויקט, ייעוץ מקצועי ועוד. אפיון אתרים הנו תהליך אשר מתבצע בשילוב החברה המפתחת יחד עם הלקוח, כאשר במסגרת התהליך הסוגיות אשר דנים עליהם הצדדים בדרך כלל הן מטרות אתר האינטרנט, סוג האתר, עיצוב אתר האינטרנט, התאמה לפי נושא האתר וקהל היעד ואלמנטים נוספים אשר נלקחים בחשבון בעת בניית אתרי אינטרנט מקצועיים.
 • עיצוב אתרים – לאחר שהתקבל תהליך אפיון מקיף ומסודר אודות הפרויקט ניתן להתחיל לעבוד על האתר, באמצעות מעצבים גרפיים, אנשי מקצוע מנוסים אשר עושים שימוש נכבד בכלים פרקטיים וטכנולוגיות מובילות וחדשניות בתחום העיצוב הגרפי, ניתן לספק עבור אתר האינטרנט מראה אטרקטיבי, מקצועי, מודרני עד לרמה בה האתר מתפקד בתור טרנד ייחודי בפני עצמו ומראה בליטות על פני מתחריו באותו תחום ברשת האינטרנט. אתר אינטרנט בעל עיצוב מקצועי מהווה את כרטיס הביקור של העסק ואף משפיע רבות על אחוזי ההמרה באתר והאם העסק יצליח למכור או לא.
 • שלב החיתוך, הטמעה ותכנות – לאחר והתקבל אישור מטעם הלקוח אודות סקיצת העיצוב, ניתן להמשיך אל עבר השלב הבא, תהליך החיתוך והטמעת העיצוב לפי תבניות ותפריטים וכל מה שנדרש על מנת לספק לאתר את המראה החי והפונקציונליות הנדרשת עבורו. אחרי שהאתר מוכן נשאר התכנות, העלאת האתר על כתובת זמנית ועבודה עם מסדי נתונים תוך הטמעת מערכת ניהול תוכן, קבלת פקודות מהשרת ואלמנטים נוספים אשר נדרשים במסגרת התהליך, תהליך זה מתבצע באמצעות אנשי תכנות מקצועיים אשר עושים שימוש בתקנים מובילים ועמידה בסטנדרטים הגבוהים.
 • הזנת תכנים באתר – לאחר ואתר האינטרנט קיבל את צורתו ואת השלד שלו, כל הנותר הוא להזין תכנים וקבצים במקומות הרצויים. באמצעות מערכת ניהול תוכן מתקדמת ניתן לערוך את כלל התכנים והקבצים באתר, כמו כן להוסיף ולהוריד במידת הצורך בלי שום צורך בהבנת הקוד או התעסקות עם הקוד, המערכת מציעה ממשק משתמש נוח וידידותי אשר מאפשר התמצאות נוחה ועבודה פשוטה עם המערכת.
 • בדיקות QA – בדיקות QA או Quality Assurance נערכים על מנת לבחון את מיטביות אתר האינטרנט טרם העלאתו לאוויר. על מנת והגולשים לא יחוו בעייתיות או תקלות מכל סוג שהן יש לבצע סדרת בדיקות מקיפה על כל מודול אפשרי באתר בכדי לספק מוצר מקצועי, פטור מבעיות או באגים.

מאמרים

חדשות

 • חיפוש עבודה באינטרנט

  לוח דרושים וחיפוש עבודה באינטרנט המאפשר דיווח שוטף על משרות חמות באתר.

 • שרותי אחסון אתרים

  חברת WebDesignMasters מספקת שרותי אחסון אתרים מקצועיים עבור כלל הלקוחות של החברה, שרותים אלו מסופקים באמצעות חבילות אחסון אתרים מותאמות לכלל סוגי האתרים, חבילות משודרגות בעלות נתונים חיוניים לתפקוד האתר.

 • קידום אתרים אורגני

  לא מקבלים מספיק חשיפה? אתר האינטרנט שלכם לא גלוי לעיני הגולשים? אין תזרים גולשים באתר וצרכנים? אתם כנראה אתר נוסף אשר דורש קידום אתרים מקצועי על מנת לטפס בתוצאות הדירוג במנועי החיפוש, באמצעות שיטת העבודה שלנו ניתן לראות תוצאות כבר מהשבועות הראשונים, הזמן כעת שרותי קידום ב 2000 ש"ח לחודש.

 • בניית חנות וירטואלית בהתאמה עסקית

  חברת WebDesignMasters  מתמחה בבניית חנויות וירטואליות עם דגש עסקי, התמקדות במערכת ניהול תוכן משוכללת לבעל האתר וממשק משתמש נוח, הכל במחיר משתלם, לפרטים נוספים פנו אלינו.

 • מבצע מיוחד

  לכבוד תאריך מיוחד זה 12/12/12 רק היום, חבילת אחסון בסיסית לחודש ראשון ב12 שקלים.

 • חג שמח לכל לקוחותינו

  חברת WebDesignMasters  מאחלת חג שמח לכל לקוחותינו וציבור הגולשים, שיהיה לכולנו חג שמח ומתוק