WEBite | מניעת דירוג נמוך בעת קידום אתר האינטרנט

מניעת דירוג נמוך בעת קידום אתר האינטרנטמניעת דירוג נמוך בעת קידום אתר האינטרנט

במהלך שנת 2012 עולם קידום האתרים חווה רגעים קשים בין אם בגלל עדכון הפינגווין הפגע בכ-4% מכלל תוצאות החיפוש בשל עבירה על ה Guidelines שגוגל הציבה כאשר בין היתר; דחיסת מילות מפתח בצורה מוגזמת, שכפול תכנים ופרסומם ומזימות קישורים, או בשל עדכוני הפנדה אשר תקפו את הרשת והענישו כ-12% מכלל תוצאות החיפוש בהיותם אתרי אינטרנט לא איכותיים מספיק ולכן ירדו בדירוגם, אף אחד לא יודע מה גוגל תוציא להבא לעקוף את המזימות קידום הקיימות ברשת ולכן צריכים להיות מוכנים ומקצועיים, לעבוד בשיטתיות איכותית אשר לא תתן שום סיבה לגוגל לפסול לנו את האתר.

 

השגיעות העיקריות בקידום אורגני

כל מקדם אתרים שאל את עצמו איזה פרמטר המרכיב את אלגוריתם הדירוג של גוגל הכי משפיע על קידום האתר (מילות מפתח, לינקים, אופטימיזציית תוכן) ואמנם קיימת תחרות קשה ברשת אבל לכל אחד מהפרמטרים לדירוג אתר אינטרנט יש אחוז בדירוג האתר.
 
אך רבים מאתנו עדיין לא מיישמים דברים חשובים הפוגעים בדירוג האתר ורק מורידים אותנו בתוצאות במנועי החיפוש.
 • קישור משפטים – יש לקשר רק את המילה אותה אתם מעוניינים לקדם ולא את כל המשפט שהיא מופיעה שם או חלק ממנו, כמובן שלא לקשר את המילה הנ"ל כל פעם כשהיא מופיעה בתוכן מאחר וגוגל ייראה את זה כספאם קישורים.
 • קישורים פוגעים – אם אכן ירדתם בדירוג בתקופה האחרונה סימן שהקישורים הקיימים אצלכם דרך החלפת קישורים עם אתרי אינטרנט אחרים הם ירודים באיכות והם פוגעים בכם לעלות בדירוג.
 • הגזמה במילות מפתח – הרבה מקדמים או בעלי אתר אינטרנט המבצעים קידום עצמאי חושבים שאם הם יכתבו מאמר תוכן ובמילות מפתח הם יכתבו כל מושג הקיים בתוכן יקדם אותם, יש להם טעות, על מילות המפתח להיות רק המושגים אותם ברצונך לקדם ולא לייצר ספאם של מילות מפתח.
 • כותרת – רבים נוהגים לכתוב מאמר על נושא אחד אבל כותרת המאמר חסרת כל קשר לנושא המאמר, כמו כן אין לקרוא לכותרת Untitled או ללא שם או כל דבר אחר.
 •  קישור כל דף באתר האינטרנט לדף אחר באותו אתר לא רצוי.
 • הקפדה על שפה דקדוקית, ללא שגיאות כתיב, אם כותבים בשפה זרה להקפיד על התחביר.

 

אין מקדם אתרים או אדם אשר עוסק בקידום שיודע מהו האלגוריתם המדוייק של גוגל, אבל בכדי להצליח בקידום באמת יש להתמקד במטרה, כל פרמטר לייעל באופטימליות, לעקוב אחר מערך הקישורים המוביל אלייך, על מנת ולא תקבל קישורים לא איכותיים שיפגעו באתר שלך.

מאמרים

חדשות

 • חיפוש עבודה באינטרנט

  לוח דרושים וחיפוש עבודה באינטרנט המאפשר דיווח שוטף על משרות חמות באתר.

 • שרותי אחסון אתרים

  חברת WebDesignMasters מספקת שרותי אחסון אתרים מקצועיים עבור כלל הלקוחות של החברה, שרותים אלו מסופקים באמצעות חבילות אחסון אתרים מותאמות לכלל סוגי האתרים, חבילות משודרגות בעלות נתונים חיוניים לתפקוד האתר.

 • קידום אתרים אורגני

  לא מקבלים מספיק חשיפה? אתר האינטרנט שלכם לא גלוי לעיני הגולשים? אין תזרים גולשים באתר וצרכנים? אתם כנראה אתר נוסף אשר דורש קידום אתרים מקצועי על מנת לטפס בתוצאות הדירוג במנועי החיפוש, באמצעות שיטת העבודה שלנו ניתן לראות תוצאות כבר מהשבועות הראשונים, הזמן כעת שרותי קידום ב 2000 ש"ח לחודש.

 • בניית חנות וירטואלית בהתאמה עסקית

  חברת WebDesignMasters  מתמחה בבניית חנויות וירטואליות עם דגש עסקי, התמקדות במערכת ניהול תוכן משוכללת לבעל האתר וממשק משתמש נוח, הכל במחיר משתלם, לפרטים נוספים פנו אלינו.

 • מבצע מיוחד

  לכבוד תאריך מיוחד זה 12/12/12 רק היום, חבילת אחסון בסיסית לחודש ראשון ב12 שקלים.

 • חג שמח לכל לקוחותינו

  חברת WebDesignMasters  מאחלת חג שמח לכל לקוחותינו וציבור הגולשים, שיהיה לכולנו חג שמח ומתוק